Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Fotografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Rodzina Szpaków” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Fotografie rodzinne z lat 1916 - 1929”

 

23.07.1928 r. Wakacje w Jastarni.

Kolekcja (zbiór/zespół): Rodzina Szpaków, Słowa kluczowe: wczasy, kurort, XX wiek, lata 20., Dąbrowa Tarnowska, okres międzywojenny


Rodzina Szpaków w Jastarni. Za sznur trzyma p. Kuligowa, po jej prawej stronie córka Zofia Kulig, Irena Szpak. W centrum stoi Stanisław Szpak


Nazwa dokumentu: 23.07.1928 r. Wakacje w Jastarni.
Dział: Fotografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Rodzina Szpaków
Teczka (jednostki archiwalna): Fotografie rodzinne z lat 1916 - 1929
Numer ID: CATL 70 J / 5.1.7
Sygnatura: brak
Autor: brak autora, jeśli ktoś rozpoznaje to zdjęcie prosimy o kontakt
Data wytworzenia: 1928 - 07 - 23
Miejsce wytworzenia: Jastarnia
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej; Jadwiga Jabłońska
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne - Na Tych Samych Warunkach (CC-BY-NC-SA)
Słowa kluczowe: wczasy, kurort, XX wiek, lata 20., Dąbrowa Tarnowska, okres międzywojenny
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Fotografie rodzinne z lat 1916 - 1929"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.